Organizacja sprzętu konferencyjnego

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie i niemały stres. Jest tak wiele rzeczy, o których trzeba pamiętać. Tylu spraw trzeba dopilnować: poszukiwania sponsorów i partnerów, dobór prelegentów, wybór miejsca, negocjacje z dostawcami przeróżnych usług, a do tego niejednokrotnie także tłumaczenie.

Na szczęście dzięki mojemu doświadczeniu mogę obiecać, że wesprę klienta we wszystkich działaniach w zakresie organizacji tłumaczenia i sprzętu czy kabiny dla tłumaczy. Gwarantuję dobór doskonałych tłumaczy i niezawodnej firmy techniczno-sprzętowej, a także pomoc przy ocenie zapotrzebowania na te usługi. Przez kilkanaście lat pracy na rynku tłumaczeń, a co za tym idzie na rynku konferencji, zdążyłam poznać i ocenić właściwie wszystkich uznanych tłumaczy oraz profesjonalne firmy sprzętowe. Wiem, na jakie czynniki należy zwracać uwagę, jak nie dać się oszukać i w jakich sytuacjach dobry sprzęt i kompetentni technicy mogą uratować konferencję, a także dlaczego “przypadkowi” tłumacze potrafią ją zepsuć.

Pracuję tylko z rzetelnymi i doświadczonymi tłumaczami oraz dostawcami sprzętu, więc klienci korzystający z mojej pomocy mogą spokojnie powierzyć ten aspekt organizacji imprezy w moje ręce i skupić się na innych sprawach, których przecież nie brakuje.

[wp_cpl_sc cat_id=9 show_comments=false show_author=false list_num=999 css_theme=1 show_date=false  excerpt_length=1000 sort_using=1 sort_order=”desc” read_more=”więcej >>”]

Write A Comment